جمتیاز وب سایت امتیاز دهی و نظرخواهی در مورد کسب و کارها و محصولاتی است که در ایران فعال هستند.

جمتیاز با بررسی تخصصی و امتیاز دهی کاربران و کارشناسان کمک میکند تا مشتریان و مصرف کنندگان کیفیت هر محصول و خدماتی را ارزیابی کنند و در نهایت انتخاب مطلوبی داشته باشند.

از طرف دیگر به دنبال این هستیم که کسب و کارها و ارایه کنندگان محصول نیز معایب و مشکلات خود را مشاهده کنند و در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند. قدرت مشتری در دنیای دیجیتال و ارتباطات امروز بیشتر از گذشته شده و محصولی که این رضایت را داشته باشد می تواند موفقیت خود را تضمین کند و در مقابل محصولی که رضایت مشتری را همراه خود نداشته باشد محکوم به شکست خواهد بود.

جمتیاز به عنوان یک راهکار هوشمندانه با جمع آوری نظرات و امتیازات کسب و کارها کمک میکند تا میزان رضایت مشتری از محصول اندازه گیری شود و به اشتراک گذاشته شود و در نهایت مشتری های بعدی با آگاهی نسبت به میززان کیفیت تصمیم به خرید یا عدم خرید بگیرند.

استارت آپ جمتیاز در حوزه نظرسنجی و امتیازدهی کاربران ابتدای سال ۱۳۹۸ شکل گرفته و فعالیت خود را آغاز کرده و وابسته به هیچ ارگان دولتی، شرکت یا نام تجاری نیست و به دنبال رشد کیفیت و رضایت مصرف کننده می باشد.

اگر امتیاز دهی و نظرسنجی جمتیاز را میپسندید به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا به کمک شما با بی کیفیتی و نارضایتی مقابله کنیم.

پیشنهاد و ارتباط با جمتیاز:
[email protected]


 

  سوالات متداول

جمتیاز توسط کارشناسان و مشتریان به محصولات و شرکت ها امتیازدهی میکند و از این طریق کیقیت و رضایت هر محصولی قابل اندازه گیری و مشاهده می شود.

با امتیازدهی و نظرنویسی میتوانیم مقابل بی کیفیتی و نارضایتی از یک محصول را بگیریم و بدانیم که اگر مشتری بعدی از محصول بی کیفیت بعدی استفاده نکند این محصول ناچار به ارائه کیفیت و جلب رضایت مشتری خواهد بود.

توسط ایمیل یا از طریق صفحه تماس با ما اسم شرکت یا محصول را بدهید تا به جمتیاز اضاقه شود. [email protected]